Laulasmaa Lastehoiust

 

Laulasmaa lastehoid on väike lastehoid spetsiaalselt selleks kohandatud ruumides Laulasmaal Side tee 1 (endised lasteaed “Tarekese” ruumid). Meil on väikesed rühmad  ja toredad lapsehoidjad, kellel jätkub tähelepanu, hoolt ja armastust igale lapsele. Meie juures käivad juba lapsed vanuse 1-5. Oodatud on kõik eelkooliealised lapsed!

Pakume ka vabade kohtade olemasolul ka tunnihoidu, kui laps vajab mänguseltskonda ja hoolitsust lühiajaliselt. Veel on meie hoidjat võimalik kutsuda ka koju nö SOS hoidu tegema nt haigusest taastumise ajaks või ka kergema haiguse korral, kui laps ei saa minna lastekollektiivi.
Meie lapsed söövad kodust ja tervislikku toitu, mis valmib lastehoiu oma köögis.
Meile on väljastatud Sotsiaalkindlustusameti poolt tegevusluba (SLH000827) ja meie tegevust toetavad kohalikud omavalitsused vastavalt kohaliku omavalitsuse sätestatud reeglitele. Samuti on meie köök saanud Veterinaar-ja toiduameti tunnustuse toitlustuse pakkumiseks.
Hoiu loomist toetas Euroopa Sotsiaalfond meetmes „Lapsehoiukohtade loomine ja teenusepakkumise toetamine 0–7-aastastele lastele”, mille raames oleme loonud 8 uut lapsehoiukohta (toetuse summa kuni 35 280).
Lisa oma laps ootejärjekorda siin lingil:
teavitus. laulasmaa lastehoiu loomine. projekt nr 2014-2020.2.01.18-0045 copy
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga